nr 01 (254)   styczeń 2013

 

Konkurs Plastyczny "Pocztówka do Świętego Mikołaja " w szkole podstawowej w Korzensku

Nauczycielki wychowania przedszkolnego Dominika Kołodyńska i Agnieszka Wasiewicz chcąc pobudzić wyobraźnię i aktywność twórczą dzieci w wieku od 3 do 6 lat ogłosiły w grudniu 2012 roku konkurs „Pocztówka do Świętego Mikołaja”, który został rozstrzygnięty w dniach 7-8 stycznia 2013 roku.
Konkurs plastyczny, miał na celu również umożliwić przedszkolakom, zaprezentowanie swojego talentu. Na konkurs wpłynęło 57 ze wszystkich szkół w naszej Gminie, prac wykonanych różnymi technikami. Oprócz rysunków kredkami, farbami i pastelami zdobionych różnymi ozdobami, pojawiły się również wydzieranki i wyklejanki. Bardzo ciekawie prezentują się prace wykonane za pomocą różnych materiałów takich jak , papier kolorowy, bibuła itp. Staraliśmy się wybrać te, które były zgodne z celami konkursu, zawierały wartości poznawcze i jednocześnie posiadały duże walory artystyczne. Mile zaskoczyła nas Wasza duża pomysłowość, oryginalność i sposób patrzenia na świat. Z pośród 57 pocztówek do Świętego Mikołaja nadesłanych na konkurs jury (w składzie: Dominika Kołodyńska ,Agnieszka Wasiewicz , Aleksandra Cizio ) wyróżniło i nagrodziło 12 najlepszych. Pozostali uczestnicy również dostali małe upominki, aby nikt nie czuł się pokrzywdzony. Laureaci konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Radę Rodziców ze Szkoły Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Korzeńsku. Bardzo dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i nadesłanie tak wspaniałych prac, które można zobaczyć w głównym holu naszej szkoły.
Laureaci Konkursu:
W grupie 3-4 latków
I miejsce Maja Słominska - Radziądz
II miejsce Monika Kobylska - Powidzko
III miejsce Kaja Sajewicz - Żmigród
Wyróżnienia
Daniel Wąsowicz - Korzeńsko
Jakub Medyka - Powidzko
Zuzanna Kapała - Radziądz
W grupie 5-6 latków:
I miejsce Martyna Rasławska - Powidzko
II miejsce Natalia Wąsowicz - Korzeńsko
III miejsce Emilia Rabiak - Powidzko
Wyróżnienia
Gracjan Barabach - Barkowo
Antoni Zalewski - Żmigród
Maja Sajewicz - Żmigród

Dominika Kołodyńska

spis treści

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.