nr 08 (261)   sierpień 2013

 

Policjant, który pomaga

Dnia 20 lipca 2013 r. na Sali Generalskiej Komendy Głównej Policji w Warszawie odbyło się spotkanie Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych, Marcina Jabłońskiego z laureatami konkursu „Policjant, który mi pomógł”. Pięcioro policjantów zostało wyróżnionych za swoją postawę i zaangażowanie w walkę z przemocą w rodzinie, w tym dzielnicowy z Komisariatu Policji w Żmigrodzie Pan sierż. sztab. Marcin Horbik
Wszystkich laureatów, ich przełożonych oraz zaproszonych gości, (...)
więcej >>>

Żmigrodzkie Koło Fotograficzne "Migawka" zaprasza

Kto z nas nie wrócił kiedyś z wakacji, czy spaceru i nie przywiózł ze sobą zdjęć? Wszyscy, którzy lubią robić zdjęcia od czasu do czasu i ci, którzy są wielkimi pasjonatami fotografii mogą wspólnie fotografować, podzielić się swoimi spostrzeżeniami, doświadczeniami oraz zdjęciami na kole fotograficznym, które powstało w ZPK w Żmigrodzie.
26 czerwca spotkaliśmy się z grupą 12 osób, by omówić formy, cele i tematy pracy. Głównym celem jest rozwijanie zainteresowań, nabywanie (...)
więcej >>>

Jesteśmy dla ludzi

Z okazji święta policji jedną z ważniejszych nagród branżowych otrzymał żmigrodzki policjant Marcin Horbik. Młodszy aspirant Horbik pochodzi z Milicza. Ma 37 lat, od 6 lat pracuje w policji. .Ma żonę Martę i 8-letnią córkę Laurę. Jego pasją jest sport, wcześniej czynnie uprawiał zapasy. Jego brat Radosław reprezentował Polskę na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie. Dziś rozmawiamy o roli policji w zapobieganiu przemocy.

Jakie funkcje pełni pan w komisariacie policji w (...)
więcej >>>

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.