nr 10 (263)   październik 2013

 

Nowy obiekt lekkoatletyczny uroczyście otwarty

Nowy obiekt sportowy, piękna pogoda oraz znamienite towarzystwo- tak można podsumować uroczystość, która miała miejsce 22 października w Gimnazjum im. M. Rataja w Żmigrodzie.

Nowy obiekt sportowy o charakterze mini stadionu lekkoatletycznego został uroczyście oddany do użytku. Na uroczystość przybyli wszyscy, którzy są pomysłodawcami inwestycji, jej realizatorami oraz zarządcami. Wśród zaproszonych gości byli : Rafał Jurkowlaniec (Marszałek Województwa Dolnośląskiego), Robert Adach (...)
więcej >>>

Koncert Solo Festiwal w żmigrodzkiej baszcie

W sobotę 19 października odbył się wyjątkowy koncert w ramach dolnośląskiego projektu Solo Festiwal.
Grający na bębnach, dudach i fletach Tomasz Dobrzański zabrał jego słuchaczy w niezwykły świat dźwięków muzyki dawnej. Artysta poznawał jej tajniki na akademii Muzycznej we Wrocławiu oraz uczelniach w Genewie i Bazylei. Dziś koncertuje solo, ale także sprawuje opiekę artystyczną nad zespołem ”Ars Cantus”, który wykonuje muzykę średniowieczną. Jest także dyrektorem artystycznym (...)
więcej >>>

Żmigrodzkie Smoki Sukcesu po raz szósty

W sobotę 18 stycznia 2014 roku, odbędzie się uroczysta, szósta już Gala Żmigrodzkiego Smoka Sukcesu i Bal Charytatywny. Ideą tego wydarzenia było pokazanie i wyróżnienie żmigrodzian, którzy mogą pochwalić się szczególnymi osiągnięciami w minionym roku. Krótko o procedurze wyboru nominatów i laureatów. Nagrodzie patronuje Burmistrz Gminy Żmigród, który do Kapituły Żmigrodzkiego Smoka Sukcesu zaprosił osoby reprezentujące różne środowiska, dobrze orientujące się w lokalnych, żmigrodzkich (...)
więcej >>>

spis treści

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.