nr 12 (265)   grudzień 2013

 

Święty Mikołaj w Żmigrodzie

Święty Mikołaj, choć z małym opóźnieniem, zawitał także do żmigrodzkiego Zespołu Placówek Kultury, gdzie czekała na niego spora grupka dzieci z rodzicami i dziadkami. Świętemu Mikołajowi, który przybył z workiem słodkości oraz z upominkami dla każdego dziecka, towarzyszył uroczy anioł. Wszyscy zebrani mieli okazję ze Świętym zatańczyć, oraz zrobić sobie wspólne zdjęcie. Odważniejsze pociechy zaśpiewały piosenkę lub powiedziały wierszyk. Najważniejsze, że każde wyszło z zabawy z uśmiechem (...)
więcej >>>

Zapraszamy na 6. Żmigrodzki Bal Smoka

Mamy grudzień 2013 roku. Zaczynamy więc odliczanie do kolejnej, szóstej już edycji Żmigrodzkiego Balu Smoka i Gali Żmigrodzkiego Smoka Sukcesu. W tym roku impreza odbędzie się w sobotę 18 stycznia 2014 roku, tradycyjnie w sali widowiskowej Zespołu Placówek Kultury w Żmigrodzie.

Jak co roku zostaną wręczone statuetki Żmigrodzkiego Smoka Sukcesu w sześciu kategoriach: oświata i kultura, biznes, sport i turystyka, działalność społeczna, rolnictwo, wręczona zostanie także nagroda (...)
więcej >>>

39. Sesja mundurowa i budżetowa

Trzydzieste dziewiąte posiedzenie Rady Miejskiej w Żmigrodzie z 20 listopada, miało szczególny, uroczysty charakter. Wszystko za sprawą odznaczeń strażackich, które właśnie podczas sesji zostały wręczone zasłużonym strażakom, osobom działającym na rzecz pożarnictwa i mającym na swoim koncie szczególne zasługi także edukacyjne: propagowanie wiedzy z zakresu ochrony przeciwpożarowej. Najpierw jednak przewodniczący rady zaprosił Marcina Horbika, ze żmigrodzkiego komisariatu, który znalazł się w (...)
więcej >>>

spis treści

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.