nr 01 (266)   styczeń 2014

Bieg Sylwestrowy

Dnia 30.12.2013 r. odbył się 29. Bieg Sylwestrowy, w którym z Gimnazjum im. Macieja Rataja uczestniczyło 15 uczniów. Starty odbywały się rocznikami, jako pierwsze startowały szkoły podstawowe, potem gimnazja.
Z klas pierwszych uczestniczyły Klaudia Płoskonka, która zajęła 15 miejsce i Karolina Wawrzyniak, która uplasowała się na 13 miejscu. W kategorii chłopców klas pierwszych wysokie 4 miejsce zajął Bartłomiej Jędra. Z klas drugich 1 miejsce z dużą przewagą zajęła Agata Samiło, Maja Howis była 11, a Ola Bober 12. Jakub Husarz z klasy drugiej uplasował się na 2 miejscu, Marcin Ławniczak był 4, Robert Wrzesiński 6, Dawid Poprawa 7, Jakub Hatowski 8, Dominik Borkowski 9 i Aleksander Kędzierski 24. Bardzo dobrze z klas trzecich pobiegł Michał Klimkowski, zajmując ostatecznie 1 miejsce. 7 miejsce zajął Mariusz Jakubów.
Wszyscy startujący otrzymali pamiątkowe medale, a medaliści nagrody rzeczowe. Nasze Gimnazjum zajęło drużynowo 2 miejsce. Dziękujemy młodzieży za zaangażowanie i wolę walki.

Urszula Pietrzak

spis treści

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.