nr 01 (266)   styczeń 2014

Zbiórka dla Zuzi

Dnia 20.1.2013r. odbyło się uroczyste wręczenie pieniążków w kwocie 1.400,00 zł dla Beaty Szumnej mamy Zuzi. Pieniądze wręczyła Dyrektor Publicznego Przedszkola w Żmigrodzie „Zielona Dolina” pani Mirela Skaczyło w obecności prezes Stowarzyszenia Klubu Seniorów „Humorek” pani Zofii Waścińskiej oraz nauczycieli przedszkola m.in. inicjatorki akcji p. Danuty Koniecznej oraz Beaty Gwardys-Jurczenko, p. Andrzeliki Brzezińskiej, p. Justyny Jurek-Miler i p. Anny Tomaszkiewicz.

Dnia 15.12.2013r. podczas uroczystości „Przeglądu Stołów Bożonarodzeniowych” w Zespole Placówek Kultury w Żmigrodzie odbyła się zbiórka pieniędzy zorganizowana przez Stowarzyszenie Klubu Seniora „Humorek” gdzie wolontariuszami były nauczycielki z Publicznego Przedszkola w Żmigrodzie „Zielona Dolina” p. Danuta Konieczna i p. Beata Gwardys-Jurczenko. Podczas trwania przeglądu można było nabyć kartki świąteczne wykonane przez dzieci z Publicznego Przedszkola „Zielona Dolina”, dzieci z oddziału i punktu przedszkolnego z Barkowa i Radziądza oraz pracowników przedszkola. Dochód został przekazany dla Zuzi Szumnej , która ma niedosłuch i potrzebuje nowego aparatu słuchowego. Podczas tej akcji zebrano kwotę 1.400,00 zł. Wszystkim ofiarodawcom i darczyńcom serdecznie dziękujemy w imieniu organizatorów oraz Zuzi i jej Rodziców.

Danuta Konieczna

spis treści

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.