nr 01 (266)   styczeń 2014

Warsztaty dla przybocznych i drużynowych Gromad Zuchowych


W dniach 03-04.01.2014r., przyboczni i drużynowi Gromad Zuchowych z Hufca Powiatu Trzebnickiego wzięli udział w Warsztatach „ dla Zucholi”, które odbyły się w Chatce Puchatka przy Alei ZHP w Miliczu.
Już od pierwszych zajęć uczestniczy musieli się wcielić w ulubione postaci Krasnoludków z literatury bądź filmu i przenieść się w ich świat tworząc min. kryształową grotę oraz swoje atrybuty.
Następnie uczestniczyli w różnych praktycznych zajęciach min. zuchowe formy pracy, skąd czerpać pomysły na zbiórki, jak pracować z gwiazdkami i sprawnościami , czy co to jest współzawodnictwo szóstek.
Podczas warsztatów nie zabrakło harcerskiej przygody, która odbyła się wieczorem . W trakcie gry zadaniem uczestników było zobaczenie walorów turystycznych Milicza poprzez wykonanie ciekawych zadań przez Krasnoludki w określonym czasie .
Na podsumowanie warsztatów odbyły się zajęcia „ Wódz zawsze daje dobry przykład”, by zmotywować przybocznych i drużynowych do ciągłego rozwoju.
Wspólnie spędzony czas to nie była tylko świetna zabawa, ale przede wszystkim wymiana doświadczeń oraz odkrywanie nowych elementów pracy pomocnych do zwiększania jakości swoich gromad.
Warsztaty odbyły się dzięki wsparciu finansowemu Komendy Hufca Powiatu Trzebnickiego, a także wsparciu organizacyjnemu Komendy 3 Szczepu „Sokół” im. Andrzeja Małkowskiego z Cieszkowa za co serdecznie dziękuję.

ZKK KALEJDOSKOP
hm. Elżbieta Kuriata HR

spis treści

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.