nr 12 (277)   grudzień 2014

7. Żmigrodzki Bal Smoka, zapraszamy razem z Robertem Rozmusem!

Mamy czas świąteczno-noworoczny, warto więc już teraz zaplanować sobie wyjątkową imprezę karnawałową. Oczywiście spieszymy z pomocą i podpowiedzią: 17 stycznia 2015 roku, o godzinie 19:00 w sali widowiskowej Zespołu Placówek Kultury w Żmigrodzie, odbędzie się 7. Żmigrodzki Bal Smoka. Impreza to połączenie karnawałowej zabawy, gali wręczenie statuetek Żmigrodzkiego Smoka Sukcesu, a to wszystko, jak co roku, z doskonałą oprawą muzyczną, świetlną, no i oczywiście z wyjątkową gwiazdą. W tym roku (...)
więcej >>>

Andrzej Lach, nasz bohater tegorocznego balu smoka

Kaszyce Milickie, mieszkanie na drugim piętrze w bloku tuż przy wjeździe. To mieszkanie od ponad siedmiu lat jest całym światem 41-letniego obecnie Andrzeja Lacha. Jego i opiekujących się nim rodziców, pani Jadwigi i pana Henryka. Wszystko zaczęło się od zdiagnozowania u 30-letniego Andrzeja padaczki. Kolejne ataki nie załamały jednak mężczyzny, który żył dalej normalnie. Jednak myśli o znalezieniu tej właściwej pracy, założeniu rodziny i stabilizacji, brutalnie przerwał tragiczny wypadek. (...)
więcej >>>

Certyfikaty i nominacje wręczone, czyli dla kogo znak Dolina Baryczy Poleca

We wtorek 25 listopada w Miliczu w Kreatywnym Obiekcie Mulimedialnym odbyła się uroczystość wręczenia nagród osobom starającym się o znak jakości w Regionalnym Systemie Promocji Dolina Baryczy Poleca. Przedstawiciele naszej gminy zdobyli dwa certyfikaty, a dwa następne produkty znalazły się w grupie nominantów do tego znaku, czyli tych, którzy o takowy certyfikat dopiero się starają. Władze samorządowe gminy reprezentował wiceburmistrz Zdzisław Średniawski.

Certyfikaty
Dwa (...)
więcej >>>

spis treści

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.