nr 02 (302)   luty 2017

IX edycja Balu Smoka za nami!

Styczeń obfituje we wszelkiego rodzaju wydarzenia kulturalne. Mieszkańcy Gminy Żmigród mogli wziąć udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, wszelkiego rodzaju jasełkach, spotkaniach opłatkowych, czy noworocznych. Nie da się również zaprzeczyć, że w styczniu odbywa się jedna z największych imprez charytatywnych, organizowanych pod patronatem Burmistrza Gminy Żmigród Roberta Lewandowskiego, a mianowicie Bal Smoka połączony z Galą Żmigrodzkiego Smoka Sukcesu.

28 stycznia br. w (...)
więcej >>>

Żmigrodzianie ponownie z rekordem

Jubileuszowy 25. Finał WOŚP w Żmigrodzie okazał się jeszcze lepszy od poprzedniego. Podczas trzydniowego grania zebrano rekordową kwotę 34 018 złotych. - Cieszy zebrana kwota, ale jeszcze bardziej cieszy fakt, że udało się tego dokonać razem, w bardzo szerokim gronie żmigrodzian - wyznał z radością szef Żmigrodzkiego sztabu WOŚP Grzegorz Paryna.

W Żmigrodzie zgodnie z zapowiedziami 25. Finał WOŚP rozpoczął się w piątek (13.01.2017) od koncertu muzyki elektronicznej. Dragon's Night (...)
więcej >>>

Żmigród w czołówce dolnośląskich LZS-ów

Pod koniec ubiegłego już roku w Strzegomskim Centrum Kultury odbyło się podsumowanie XVII Dolnośląskich Igrzysk LZS. Jak się okazało, zeszłoroczne zmagania były bardzo udane zarówno dla Gminy Żmigród, jak i całego Powiatu Trzebnickiego.

W klasyfikacji 28 powiatów znakomicie spisali się sportowcy z Powiatu Trzebnickiego, którzy w sumie zdobyli 484, a to pozwoliło stanąć na trzecim stopniu podium. Większą część tego dorobku punktowego uzyskali sportowcy ze Żmigrodu, którzy w (...)
więcej >>>

spis treści

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.