nr 03 (303)   marzec 2017

Przedszkolaki z Korzeńska w "Zaczarowanym Świecie"

Najmłodsi uczniowie Szkoły Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Korzeńsku odwiedzili 09.02.2017 r. salę zabaw „Zaczarowany Świat” w Lesznie. Już przed wyjazdem dzieci były bardzo podekscytowane i z niecierpliwością oczekiwały wycieczki. Na miejscu zostaliśmy ciepło przywitani przez pracowników, którzy zapoznali nas z atrakcjami. Nie brakowało torów przeszkód, zjeżdżalni, basenu z kulkami, interaktywnych gier, trampolin, równoważni i armatek na kulki. Dla przedszkolaków była to (...)
więcej >>>

Budżet Obywatelski 2017 - Ruszają przygotowania do realizacji rozbudowy budynków "Piasta" Żmigród

Trwają przygotowania do realizacji Budżetu Obywatelskiego Żmigrodu na 2017 rok. Przypomnijmy, że w głosowaniu przeprowadzonym w 2016 roku mieszkańcy miasta wybrali do realizacji zadanie pn. „Rozbudowa budynku przy stadionie w celu utworzenia dwóch dodatkowych szatni oraz pomieszczenia socjalnego”.

Gotowa jest już dokumentacja projektowa i oczekujemy na wydanie decyzji pozwolenia na budowę.

W poniedziałek 6 lutego br. Burmistrz Gminy Żmigród Robert Lewandowski (...)
więcej >>>

Sukces Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Żmigrodzie

Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego wzięła udział w konkursie „GENiala Szkoła”, którego celem jest promowanie placówek edukacyjnych, gdzie nauczyciele rozumieją zasady opieki nad dzieckiem chorym na chorobę rzadką i umiejętnie włączają je w życie społeczne, motywują do walki z chorobą i uczą społeczność szkolną szacunku i współpracy z chorym.

Konkurs polegał na nadesłaniu opisu dokonań na rzecz dzieci chorych, w szczególności tego, w jaki sposób przebiega pomoc w (...)
więcej >>>

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.