nr 04 (304)   kwiecień 2017

Laureaci Żmigrodzkiego Smoka Sukcesu

Sukces szyty od dwudziestu lat


Bodex to nazwa firmy znanej nie tylko na lokalnym rynku. To właśnie jej właściciel Bogdan Kowalczyk otrzymał nagrodę Smoka Sukcesu w kategorii biznes za rok 2016. Ale to, w jakim momencie rozwoju znajduje się dziś to przedsiębiorstwo, to zasługa dwudziestu lat pracy. Dziś rozmowa o pracy w biznesie elektronicznym ze żmigrodzianinem- Bogdanem Kowalczykiem.


Wiadomości Żmigrodzkie: Czy da się w kilku zdaniach opowiedzieć 20 lat (...)
więcej >>>

Sportowe wyróżnienia w Żmigrodzie rozdane


Ostatnia sobota tegorocznego karnawału w Żmigrodzie miała swój aspekt sportowy. W miejscowym Zespole Placówek Kultury odbył się Bal Karnawałowy, podczas którego odznaczono lokalne osobistości i kluby, wspierające lub odnoszące sukcesy w tej dziedzinie życia.

Impreza odbyła się po raz ósmy. Kapituła ponownie spotkała się, aby wyróżnić osoby w poszczególnych kategoriach i wraz z Zespołem Placówek Kultury zajęła się organizacją wydarzenia. Rozpoczęto od tradycyjnej lampki (...)
więcej >>>

Weekend z szachistami

Weekend 11 i 12 marca w Żmigrodzie upłynął w towarzystwie szachistów. W sobotę rozegrano Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Trzebnickiego, a w niedzielę Indywidualne. W sumie do rywalizacji przy 64-polowych szachownicach zasiadło 58 miłośników tej dyscypliny sportowej.

Dwudniowe zmagania szachistów rozgrywane były w ramach XVIII Dolnośląskich Igrzyska LZS Mieszkańców Wsi i Miast. Rywalizacja ta odbyła się w żmigrodzkim Zespołu Placówek Kultury. W pierwszym dniu w tej wyjątkowej sportowej (...)
więcej >>>

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.