nr 09 (309)   wrzesień 2017

Kolejny 100-latek w Żmigrodzie

W Urzędzie Stanu Cywilnego odbywa się wiele podniosłych i ważnych uroczystości. To tutaj zawierane są małżeństwa, ale także obchodzone jubileusze, złote gody oraz... urodziny. 8 sierpnia br. burmistrz Gminy Żmigród Robert Lewandowski wraz z kierownik USC Edytą Cłapka gościli w swoich progach mieszkańca, który w tym roku ukończył 100 lat.

Od rana w sali narad Urzędu Miejskiego w Żmigrodzie panowała niezwykła atmosfera, a to wszystko za sprawą Pana Jana Ratajewskiego, jubilata, który w roku 2017 obchodził swoje 100 urodziny. Pan Jan to bardzo miły i wyjątkowy mężczyzna. Z dumą odebrał przesłane życzenia przesłane od Premier Beaty Szydło oraz Wojewody Dolnośląskiego. Również burmistrz Robert Lewandowski wręczył jubilatowi list gratulacyjny, kwiaty oraz upominek. W cudownej, rodzinnej atmosferze wykonaliśmy pamiątkowe fotografie. Szczęście na twarzy Pana Jana oraz radość rodziny... bezcenne.

Edyta Grzybkowska

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.