nr 10 (310)   październik 2017

Karp królował w Rudzie Żmigrodzkiej

Wspaniałe dania, lokalni producenci, atrakcje, animacje, konkursy, występy, malownicza Dolina Baryczy, bogata oferta nadleśnictw oraz... karp żmigrodzki w roli głównej! Wśród niesamowitej atmosfery i mnóstwa gości minęła kolejna edycja Festiwalu Karpia i Lasu „Karp w Lesie”.

17 września br., już od godzin porannych, do Rudy Żmigrodzkiej zjeżdżali się producenci lokalni ze swoimi wyrobami, by uraczyć przybyłych gości. Naturalne soki, miody, dżemy, rękodzieło, wypieki, (...)
więcej >>>

Modernizacja żmigrodzkiego rynku ruszyła pełną parą!

Wykonawca na miejscu, roboty trwają, krajobraz się zmienia... Wszystko za sprawą rozpoczęcia inwestycji związanej z przebudową żmigrodzkiego rynku, na którą Gmina Żmigród otrzymała dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego w kwocie 2 058 694,13 zł.

Inwestycja obejmuje zakresem przebudowę nawierzchni placu i dróg, przebudowę oświetlenia, budowę fontanny, elementów małej architektury i wykonanie nasadzeń roślin ozdobnych. Ponadto w zakres zadania (...)
więcej >>>

Gmina Żmigród gminą wzorową!

W tym roku Gmina Żmigród przystąpiła do ogólnopolskiego konkursu „Wzorowa Gmina”, którego organizatorem jest Wydawnictwo Europa Press Media. Konkurs nagradza najlepsze samorządy tytułem „Wzorowa Gmina” i wielotorowo promuje samorządy szczebla gminnego, działające na terenie RP.

Nagroda i przyznany tytuł „Wzorowa Gmina” to podziękowanie i docenienie wieloletniego wysiłku całego szeregu osób: od samorządowców, poprzez pracowników gminnych urzędów, (...)
więcej >>>

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.