nr 10 (310)   październik 2017

Zaobserwowano

Boom inwestycyjny w naszym city. Bodaj największy od czasów wojny. I nie chodzi tu o ilość zaangażowanych środków, ale o rozmach. Rynek-przebudowa, bulwar-powstaje, rondo- praca bardzo zaawansowane. Jak do tego dodam remont drogi na trasie do Milicza oraz tajemniczy rurociąg na trasie do Osieka, to całkiem nieźle! Obyśmy to wytrzymali i nie za wiele marudzili!

Cieszy oko piękny nowy trakt prowadzący od ulicy Rybackiej wzdłuż osiedla przy ulicy Rzeźniczej. Ale zbyt wielu ludzi tam nie dostrzegam, raczej tylko auta.

Mini sonda - co zaobserwowano, co nas wkurza w mieście? Wygrywają psie kupy, które są nagminnie niesprzątane oraz brak miejsc parkingowych.

Co z grzybami? Dane naukowe mówią, że mają być za dwa tygodnie... I tak czekam, czekam, a tu ani widu, ani słychu.

No i jeszcze moi czytelnicy proszą o porządne drzewa na rynku, a nie jakieś wymoczki (tu cytat z jednej z opinii ). Na wizualizacji były, więc mają być! I basta!

I jeszcze o zimie. Wschodnie przepowiednie mówią, że najsroższa od stu lat. Szykujmy się!

eco

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.