nr 10 (310)   październik 2017

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

20 września 2017 roku dzieci z Punktu Przedszkolnego Bajka przy SP w Barkowie obchodziły Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Wielu spośród wychowanków uczęszcza do przedszkola po raz pierwszy. Są i tacy, dla których sala przedszkolna jest znana od roku lub dwóch. Świętowanie Dnia Przedszkolaka należało się WSZYSTKIM!

Z tej okazji w sali pojawiło się mnóstwo kolorowych balonów. Każdy wychowanek stał się posiadaczem jednego z nich. Dzieci namalowały im oczy, noski i buźki, a następnie wspólnie się bawiły. Zabawie towarzyszyły również owoce i słodki poczęstunek.

Następnie każdy wyrażał siebie poprzez malowanie farbami za pomocą palców lub pędzelków. Wykonaliśmy też wspólne SERDUSZKO PALCAMI MALOWANE. Zwieńczeniem tego dnia było rozpakowanie nowych - wspólnych zabawek do sali przedszkolnej. Wychowankowie wraz z balonikami, szczęśliwi i zadowoleni wrócili do domów, by odpocząć przed kolejnym dniem pełnym przygód w przedszkolu.

Anna Mularczyk-Szeniawska

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.