nr 01 (313)   styczeń 2018

 

Kronika policyjna

Chodlewo, 15.11.2017 r.

N/n sprawca po uprzednim wyłamaniu kątownika ramy drzwi wejściowych dostał się do wnętrza pomieszczenia gospodarczego skąd dokonał kradzieży 4 pilarek spalinowych. Trwają czynności zmierzające do ustalenia sprawcy zdarzenia i odzyskania utraconego mienia.

Kaszyce Milickie, 17.10.2017r
.

N/n sprawca po uprzednim wyłamaniu skobla w drzwiach wejściowych dostał się do wnętrza pomieszczenia gospodarczego skąd dokonał kradzieży motoroweru o wartości 1000 zł. Trwają czynności zmierzające do ustalenia sprawcy zdarzenia i odzyskania utraconego mienia.

Powidzko, 22.11.2017 r.


Funkcjonariusze KP Żmigród Ogniwa Kryminalnego dokonali zatrzymania sprawcy włamania, który po wcześniejszym zerwaniu kłódki drzwi wejściowych do hali produkcyjnej dostał się do wnętrza skąd dokonał kradzieży elementów miedzianych centralnego ogrzewania . Skradzione mienie odzyskano. Sprawcy przedstawiono zarzuty.

Garbce, 04.12.2017 r.


N/n sprawca po uprzednim wybiciu szyby w oknie dostał się do wnętrza sklepu spożywczego, skąd dokonał kradzieży pieniędzy w kwocie 150 zł. Na szkodę właściciela sklepu. Trwają czynności zmierzające do ustalenia sprawcy zdarzenia i odzyskania utraconego mienia.

Żmigród, 02.12.2017r.


Funkcjonariusze Ogniwa ds. kryminalnych KP Żmigród dokonali zatrzymania mieszkańca gminy Żmigród , która dokonał dwukrotnie kradzieży pieniędzy z konta bankowego pokrzywdzonego, powodując straty łączne w wysokości 2500 zł. Sprawcy przedstawiono zarzuty.

Żmigród, 03.12.2017r.


Funkcjonariusze KP Żmigród dokonali zatrzymania mieszkańca gminy Żmigród , który pomimo orzeczonego prawomocnym wyrokiem sądu zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych kat. B. , kierował samochodem znajdując się w stanie nietrzeźwości.

Funkcjonariusze KP w Żmigrodzie w okresie od 10.11. do 09.12. 2017 r. dokonali zatrzymania 4 sprawców na gorącym uczynku i wylegitymowali 361 osób.

Joanna Czajkowska

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.