nr 01 (313)   styczeń 2018

 

Co ? Gdzie? Którego stycznia w 2018 roku?


6 stycznia o godzinie 16:00 w Zespole Placówek Kultury odbędzie się Noworoczny Przegląd Kolęd.

12 stycznia w ZPK pokaz podopiecznych Szkoły Baletowej Sofija - Magia tańca oraz Dragons Night Festival Tour - Gramy dla WOŚP.

13 stycznia w ramach akcji WOŚP na parkingu przy Bibliotece Miejskiej „Akcja krwiodawstwa”.

14 stycznia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy (szczegóły na stronie www.zmigrod.com.pl).

20 stycznia karnawałowa zabawa organizowana przez Stowarzyszenie Klubu Seniora Humorek (szczegóły u Zofii Waścińskiej) oraz koncert Dawida Kwiatkowskiego w hali sportowej. Bilety można zakupić w kasie ZPK oraz na www.bilety24.pl

27 stycznia o godzinie 19:00 X Charytatywny Bal Smoka.


Ferie w Żmigrodzie!

W zimowe dnie od 15 do 19 stycznia organizowane będą bezpłatne półkolonie dla dzieci w wieku 6-8 lat, zaś od 22 do 26 stycznia dla dzieci w przedziale wiekowym 9-13. W celu zapisania pociech należy zgłosić chęć udziału w Gminnym Centrum Informacji pod nr tel. 71 385 27 58. Dodatkowo dla najmłodszych mieszkańców zorganizowany zostanie wyjazd do Zoo Team we Wrocławiu, a także do ExploraPark w Wałbrzychu - koszt jednej wycieczki wynosi 10 zł, zapisy również w GCI.

W okresie ferii dzieci oraz młodzież będą miały możliwość korzystania z lodowiska bezpłatnie w określonych godzinach (szczegóły na stronie http://www.zpk-zmigrod.eu/)

Marcelina Halikowska

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.