nr 01 (313)   styczeń 2018

 

Przedszkolaki z wizytą w sali zabaw "Dodolandia" w Trzebnicy

1 zdjęcie21 listopada br. dzieci z punktu przedszkolnego ze Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego Powidzku wybrały się do sali zabaw „Dodolandia” w Trzebnicy. Celem wycieczki było kształtowanie umiejętności współdziałania w grupie rówieśniczej poprzez wspólną zabawę, rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręczności, orientacji przestrzennej oraz motoryki małej i dużej.

Przedszkolakom w zabawie towarzyszyli wychowawcy oraz dwóch rodziców. Na dworze panowała ponura, deszczowa i wietrzna jesienna pogoda, natomiast w sali zabaw wśród trampoliny, zjeżdżalni, basenów z kukami, tuneli, kącików zabaw z gigantycznymi klockami, piłkami i wieloma innymi zabawkami dzieci były w cudownym nastroju. Wielką atrakcją okazała się możliwość śpiewania z mikrofonami znanych i lubianych przez dzieci piosenek.

Z pewnością ten dzień na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków.

Paweł Janoś

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.