nr 02 (314)   luty 2018

Żmigrodzki Smok

Żmigrodzki Smok po raz dziesiąty wspiera mieszkańców naszej gminy

Wspaniałe kreacje, uśmiechnięte pary, noc atrakcji, muzyki, zabawy, ale przede wszystkim pomocy... Tego wszystkiego mogli doświadczyć uczestnicy X edycji Charytatywnego Balu Smoka.

Jubileuszowa edycja, tak jak co roku, miała wymiar charytatywny i była wyjątkowa nie tylko ze względu na to, że bal odbywał się po raz dziesiąty, lecz dlatego, że ponownie Burmistrz Gminy Żmigród Robert Lewandowski zdecydował się na (...)
więcej >>>

Nowe rondo

Zakochałam się w naszym nowym rondzie! Oznajmiam to wszem i wobec. Jest piękne, wygodne, bezpieczne. W końcu się nie stresuję, jadąc w tym rejonie autem. A na dodatek te donice! Niczym w Krainie King Sajz. I ta zieleń, której bodaj więcej niż w rynku! Moje serce dla ronda!!!

Rynek. No też przepiękny, zwłaszcza wieczorem, gdy światełka świąteczne robią nastrój. A co dalej, zobaczymy. Niektórzy martwią się, że zieleni jednak za mało. A może tak dostawić, wzorem ronda, te odlotowe maksi (...)
więcej >>>

Park&Ride coraz bliżej!

Trwa realizacja zadania pn. ”Budowa Centrum Przesiadkowego PARK&RIDE przy stacji PKP w Żmigrodzie”. W chwili obecnej Wykonawca zadania zrealizował podziemną część instalacji elektrycznych i sanitarnych. Obecnie odbywają się prace związane z układaniem krawężników, cieków odwadniających oraz podbudowy. Zgodnie z zawartą umową termin zakończenia zadania to 30 czerwiec 2018 r.

Przypomnijmy, że na realizację zadania Gmina Żmigród otrzymała dofinansowanie ze środków unijnych w (...)
więcej >>>

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.