nr 04 (316)   kwiecień 2018

Garnitury zrzucali i dla kobiet śpiewali

W niedzielę 11 marca w sali widowiskowej Zespołu Placówek Kultury w Żmigrodzie odbył się długo wyczekiwany koncert z okazji Dnia Kobiet pt."Garnitury zrzucają i dla Kobiet śpiewają". Na koncert przybyło blisko 400 osób, a to, co wydarzyło się na scenie, zaskoczyło całą publiczność.

Podczas koncertu rozbrzmiały takie znane hity jak „Baśka”, „Gdzie ci mężczyźni”, „Józek nie daruję ci tej nocy”, „O Hela” i wiele innych. Liczne grono (...)
więcej >>>

Wyróżnienie w III Powiatowym Konkursie Recytatorskim dla klas IV

6 marca w Wiszni Małej odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski dla klas IV. Szkołę Podstawową im. Bolesława Chrobrego w Żmigrodzie reprezentowali uczniowie klasy IV c - Przemysław Sobala oraz Natalia Dębowska. Oboje pięknie wyrecytowali przygotowane wiersze i fragmenty prozy. Jury uhonorowało 5 uczniów. Przemek Sobala był wśród nich i otrzymał wyróżnienie. To duży sukces, gdyż konkurs stał na wysokim poziomie. Wzięło w nim udział 23 uczestników, w tym tylko trzech chłopców. Gratulujemy! (...)
więcej >>>

Wiosenny Maraton Fitness

(...)
więcej >>>

spis treści

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.