nr 05 (317)   maj 2018

Inwestycje drogowe

Drogowe inwestycje, bez względu na ich rozmiar, każdorazowo budzą moją satysfakcję. Nic tak bowiem nie ułatwia życia mieszkańców, jak sprawny i komfortowy dojazd do domu, pracy czy do szkoły. Proszę się zatem nie dziwić, że właśnie od tych wiadomości zaczynam tę rubrykę.
Po serii wieloletnich zabiegów, udało się doprowadzić do modernizacji 9 km dróg wojewódzkich przecinających naszą gminę. To ciąg drogi nr 439 od Żmigrodu w kierunku Milicza i drugi - o numerze 339 w stronę wyjazdu na (...)
więcej >>>

Gmina Żmigród z Laurem Społecznego Zaufania

Laur Społecznego Zaufania to certyfikat, który jest jedyną w swoim rodzaju nagrodą, świadczącą o wysokim standardzie obsługi i zaufaniu, jakim klient darzy daną instytucję. Wyróżnienie nadawane jest przez Instytut Badań Marki- wyłącznie na wniosek konsumentów.

16 marca br. powyższy certyfikat przyznano Burmistrzowi Gminy Żmigród Robertowi Lewandowskiemu, który przewodniczy Urzędowi Miejskiemu w Żmigrodzie. Wyróżnienie zostało przyznane za rzetelność oraz najwyższą jakość świadczonych (...)
więcej >>>

Zmieniamy się dla was!

Początek roku 2018 przyniósł wiele zmian w naszym żmigrodzkim Zespole Pałacowo-Parkowym. Nowym kierownikiem obiektu został Robert Grabkowski. Ponadto Subregionalne Centrum Informacji Turystycznej z siedzibą w legendarnej baszcie zmieniło nazwę na Informacja Turystyczna „Baszta” w Żmigrodzie. A to tylko część nowości.

Edukacja dla Doliny Baryczy
W ramach programu edukacji regionalnej i przyrodniczej Edukacja dla Doliny Baryczy pracownicy IT "Baszta" w Żmigrodzie (...)
więcej >>>

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.