nr 06 (318)   czerwiec 2018

Niezapomniana majówka w Żmigrodzie!

W niedzielę 3 maja odbył się finał żmigrodzkiej majówki. Od samego rana słoneczko zachęcało do przyjścia na żmigrodzki rynek.

Wiele atrakcji czekało tego dnia na mieszkańców Żmigrodu. Na początek tanecznie przywitała nas grupa Z-Team, prowadzona przez instruktorkę Annę Hupę, następnie wystąpiła grupa WM, prowadzona przez istruktorkę Edytę Grzybkowską.

Mimo że załamanie pogody nie pozwoliło na występ grupy wokalnej Stars of Melody & City Band prowadzonej przez instruktorkę (...)
więcej >>>

Miejsca przyjazne rowerzystom

34 turystyczne podmioty usługowe z obszaru Dolnośląskiej Krainy Rowerowej, w tym 2 z gminy Żmigród, 18 kwietnia 2018 z rąk prezesa Stowarzyszenia Gmin Turystycznych Wzgórz Trzebnickich i Doliny Baryczy (Dolnośląskiej Krainy Rowerowej) oraz burmistrza Gminy Żmigród Roberta Lewandowskiego, otrzymały wyróżnienie „Miejsce Przyjazne Rowerzystom”.

Tworzenie sieci usług Miejsca Przyjazne Rowerzystom, której pomysłodawcą jest Stowarzyszenie, jest odpowiedzią na rosnące (...)
więcej >>>

Kolejny milion złotych dotacji dla Gminy Żmigród!

Gmina Żmigród nie poprzestaje w staraniach o pozyskiwanie środków zewnętrznych na realizację inwestycji. Znów możemy pochwalić się kolejnym sukcesem, gdyż 30 kwietnia 2018 r. Zarząd Województwa Dolnośląskiego przyznał dotację dla Gminy Żmigród na dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014 - 2020 zadania pn. Zagospodarowanie zdegradowanych placów na obszarze rewitalizowanym miasta Żmigród. (...)
więcej >>>

spis treści

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.