nr 07 (319)   lipiec 2018

Żmigród świętował po raz dziewiąty!

Czerwiec jest miesiącem obfitującym w wydarzenia kulturalno-sportowe w Gminie Żmigród. To właśnie w tym miesiącu odbywa się jedna z najważniejszych imprez - Żmigrodzkie Dni Smoka. Dwa dni świętowania i zabawy minęły w towarzystwie radości i dobrej muzyki.

Żmigrodzkie Dni Smoka odbyły się 9 i 10 czerwca br. Święto Żmigrodu tradycyjnie rozpoczął Bieg Smoka, organizowany przez Klub Biegacza „Sukces”. Już od godz. 7.00 na uczestników czekało biuro zawodów. Na starcie pojawiło (...)
więcej >>>

Indianie i kowboje w natarciu, czyli Gminny Dzień Dziecka w Żmigrodzie

W niedzielę 3 czerwca w zespole pałacowo- parkowym w Żmigrodzie odbył się Dzień Dziecka pt.: „Dziki zachód w Żmigrodzie. Indianie i kowboje w natarciu”.

Na początku sam szeryf Gminy Żmigród, czyli burmistrz Robert Lewandowski przywieziony został na motorach przez „Smoki Barkowo”. Następnie przekazał klucz do miasta na ręce dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Barkowie.

Na scenie jako pierwsi zaprezentowali się uczniowie z Barkowa, (...)
więcej >>>

Wielka Gala "Polska przedsiębiorczość"

22 czerwca 2018 r. w Sangate Hotel Airport w Warszawie odbyła się WIELKA GALA „POLSKA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ”, podczas której poznaliśmy Laureatów X edycji Plebiscytu „Orły Polskiego Samorządu”, realizowanego w ramach Samorządowej Marki Roku, jak również Laureatów projektów skierowanych do przedsiębiorców.

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że Gmina Żmigród otrzymała tytuł Dolnośląskiej Gminy Roku 2018 natomiast miano Najlepszego Burmistrza Roku 2018 przypadło (...)
więcej >>>

spis treści

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.