nr 07 (319)   lipiec 2018

Wielka Gala "Polska przedsiębiorczość"

5 zdjęć22 czerwca 2018 r. w Sangate Hotel Airport w Warszawie odbyła się WIELKA GALA „POLSKA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ”, podczas której poznaliśmy Laureatów X edycji Plebiscytu „Orły Polskiego Samorządu”, realizowanego w ramach Samorządowej Marki Roku, jak również Laureatów projektów skierowanych do przedsiębiorców.

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że Gmina Żmigród otrzymała tytuł Dolnośląskiej Gminy Roku 2018 natomiast miano Najlepszego Burmistrza Roku 2018 przypadło Robertowi Lewandowskiemu - Burmistrzowi Gminy Żmigród.
Wielką Galę otworzył Gospodarz Wieczoru Prezes Federacji Przedsiębiorcy.pl, który powitał zebranych gości. Uroczystość zgromadziła przedstawicieli zwycięskich podmiotów, jak również osobistości świata polityki i kręgów biznesu. Galę w znakomity sposób poprowadzili Anna Dec i Krzysztof Ibisz.

Sylwetki i Marki Polskiego Samorządu to program, w którym nagradzane są samorządy wyznaczające najwyższe standardy, będące swoistymi symbolami rozwoju i efektywności w zarządzaniu. Zostaliśmy docenieni na arenie ogólnopolskiej!

Gmina Żmigród Dolnośląską Gminą Roku 2018!

Joanna Pilarska

spis treści

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.