nr 07 (319)   lipiec 2018

Dzień Dziecka w Niezgodzie

1 zdjęcie31 maja 2018 r. o godz. 15.00 rozpoczął się Dzień Dziecka w Niezgodzie.

W tym roku został zorganizowany turniej w piłkę nożną dla dzieci. Na zaproszenie sołtysa Dariusza Gierus, prezesa Stowarzyszenia „Nasza Wieś Niezgoda”, odpowiedział trener młodych piłkarzy z „Piasta” Żmigród Artur Ziętkiewicz, któremu składam serdecznie podziękowania za pomoc i zaangażowanie.

Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. W pierwszym meczu drużyna z Niezgody przegrała z Piastem Czerwoni 2:6, w drugim meczu Piast Czerwoni zremisowali z Piastem Zieloni 2:2. W meczu Niezgoda - Piast Zieloni padł wynik 4:2 dla Niezgody.

Po zakończeniu turnieju odbyła się uroczysta dekoracja, każde dziecko otrzymało pamiątkowy medal z rąk sołtysa, ufundowany przez Stowarzyszenie „Nasza Wieś Niezgoda”. Dzieci miały także do dyspozycji dmuchany zamek, z którego mogły korzystać za darmo, otrzymały kiełbaski, lody, napoje i watę cukrową.

W poprzednim roku w czasie Dnia Dziecka mieszkańcy sołectwa Niezgoda rozegrali mecz dzieci-rodzice. Wówczas narodził się pomysł zorganizowania turnieju dla dzieci, co okazało się bardzo dobrym pomysłem. Środki na zorganizowanie Dnia Dziecka pochodziły z funduszu sołeckiego i pożytku publicznego Gminy Żmigród. Organizatorami byli: sołtys Dariusz Gierus i Rada Sołectwa Niezgoda i Stowarzyszenie „Nasza Wieś Niezgoda”.

Dariusz Gierus

spis treści

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.