nr 07 (319)   lipiec 2018

Konkurs dla rowerzystów

Kochasz jeździć rowerem? Zachwyca Cię Dolnośląska Kraina Rowerowa? Dobrze trafiłeś! Zapraszamy do udziału w wakacyjnym konkursie szlakiem Miejsc Przyjaznych Rowerzystom.

Odwiedź w czasie wakacji (tj. od 22.06 do 02.09.2018) co najmniej 7 MPR-ów (ich wykaz znajdziesz na naszej stronie http://dolnoslaskakrainarowerowa.pl/artykul/70/miejsca-przyjazne-rowerzystom-2018), zrób zdjęcie, na którym widać Ciebie, Twój rower oraz Miejsce Przyjazne Rowerzystom (musi być widoczne na zdjęciu, że jest to konkretny obiekt z certyfikatem MPR - np. budynek z nazwą w tle) i prześlij nam komplet co najmniej 7 zdjęć (po max. 1 z każdego MPR) lub więcej, o ile odwiedzisz więcej miejsc niż zakładane minimum, do 16 września 2018 na adres dolnoslaskakrainarowerowa@gmail.com (ze swojej skrzynki lub za pośrednictwem www.wetransfer.com). Wraz ze zdjęciami prosimy o podanie: imienia i nazwiska autora, kontaktu mailowego i telefonicznego, adresu pocztowego na terenie Polski, informację o zgodzie na bezpłatne wykorzystanie zdjęć i publikację wizerunku („Zgadzam się na bezpłatne wykorzystanie zdjęć i publikację wizerunku w ramach działań promocyjnych prowadzonych przez organizatora konkursu”. Miejsce, data, podpis).

Zdjęcia muszą być w dobrej jakości, wyraźne (ostre), w rozdzielczości umożliwiającej ich publikacje. Zdjęcia będą pokazane na prowadzonych przez nas profilach Facebook i wykorzystane w publikacjach promocyjnych dot. turystyki rowerowej w Dolnośląskiej Krainie Rowerowej*.

Spośród autorów zdjęć, którzy spełnią wymogi konkursu dot. pożądanej ilości i jakości zdjęć, rozlosujemy nagrody rzeczowe, np. koszulki, kubki, mapy rowerowe, gadżety rowerowe i inne nagrody ufundowane przez sponsorów - Miejsca Przyjazne Rowerzystom. Losowanie odbędzie się w ramach obchodów Europejskiego Dnia Bez Samochodu w dn. 22.09.2018 w Żmigrodzie. Uczestnicy zostaną wcześniej poinformowani mailowo o zakwalifikowaniu się do losowania.

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY!!!

spis treści

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.