nr 07 (319)   lipiec 2018

Bal gimnazjalny w Zespole Szkół Dwujęzycznych w Żmigrodzie

2 zdjęcia25 maja 2018 r. odbył się bal gimnazjalny klas III. Zgodnie z tradycją Gimnazjum im. Macieja Rataja uroczystość rozpoczęła się polonezem. Podziwiane były skomplikowane układy taneczne przygotowane przez opiekuna grupy: Annę Hupę.

Bal gimnazjalny to wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich uczniów klas trzecich. Tego dnia oprócz doskonałej zabawy, podziękowań dla nauczycieli, rodziców i kolegów, myśli absolwentów skierowane są w przyszłość, bowiem już niebawem rozpoczną nowy rozdział w swoim życiu.

Było pięknie, odświętnie i elegancko. Nie zabrakło także rodziców oraz zaproszonych gości. Uroczystość swoją obecnością zaszczycili burmistrz Gminy Żmigród - Robert Lewandowski, starosta Powiatu Trzebnickiego - Waldemar Wysocki, dyrekcja szkoły, nauczyciele oraz rodzice uczniów.

Serdecznie podziękowania złożono za zaangażowanie rodzicom i Samorządowi Uczniowskiemu, dzięki którym to przedsięwzięcie zostało zrealizowane. Organizatorzy zadbali o wszystkich i o wszystko. Rozdano również Katarzynki - nagrody dla nauczycieli, będące przejawem uczniowskiej życzliwości.

Dyrektor szkoły - Katarzyna Lech w imieniu swoim oraz grona pedagogicznego podziękowała wszystkim absolwentom za trzyletni trud nauki. Życzyła sukcesów oraz spełnienia swoich marzeń - tych osobistych oraz edukacyjnych.

Franciszek Sadat

spis treści

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.