nr 07 (319)   lipiec 2018

50 lat razem...

2 zdjęciaŁzy wzruszenia, podziw i poszanowanie, ponieważ minęło 50 lat od chwili, kiedy połączyli swój los. O kim mowa ? O kolejnym małżeństwie żmigrodzian, które obchodziło jubileusz Złotych Godów.

W poniedziałek 18 czerwca br. w sali narad Urzędu Miejskiego w Żmigrodzie Państwo Rozalia i Kazimierz Halikowscy otrzymali medale za długoletnie pożycie małżeńskie od Andrzeja Dudy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, a aktu dekoracji dokonał Robert Lewandowski Burmistrz Gminy Żmigród. Ponadto dostojni Jubilaci otrzymali legitymacje oraz list gratulacyjny „... Mimo różnych przeciwności losu, przyrzeczenia danego sobie dotrzymaliście. ... Oglądacie się dziś na pewno na punkt wyjścia zegara, który wybił dla Was 50 lat wspólnego pożycia małżeńskiego. Zegara, którego wskazówek zamknąć się nie da...”.

Przybyli na tę uroczystość goście byli świadkami ponownego przyrzeczenia Państwa Halikowskich podczas, którego wyrazili podziękowanie za okazaną miłość i przywiązanie, a także przyrzekli, aby ich małżeństwo było nadal szczęśliwe.

Przy słodkim poczęstunku oraz wzniesieniu toastu szampanem był czas na młodzieńcze, miłosne historie sprzed ponad 50 lat.


Drodzy Jubilaci, wszystkiego najlepszego, długich i pogodnych lat!

Marcelina Halikowska

spis treści

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.