nr 07 (319)   lipiec 2018

6-latki z "Zielonej Doliny" żegnają się z przedszkolem

2 zdjęciaKażda droga kiedyś się kończy. Zamykamy za sobą jedne drzwi, a przed nami otwierają się drugie. 21 czerwca br. 6-latki z Publicznego Przedszkola „Zielona Dolina” w Żmigrodzie pożegnały życie przedszkolne, by rozpocząć swoją przygodę w szkole podstawowej.

Na tę chwilę czekały nie tylko dzieci, lecz także nauczyciele i rodzice. Jedni z obawą i smutkiem, inni z uśmiechem i śmiałym spojrzeniem w przyszłość. 21 czerwca br. odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018 dla 6-latków z „Zielonej Doliny”.

Przedszkolaki z grup: Sówki, Sarenki, Wiewiórki i Niedźwiadki zaprezentowały niesamowity program artystyczny przed wspaniałą publicznością, jaką była ich rodzina. Wychowawczynie: Klaudia Kreczmer, Wioleta Sułek, Beata Gwardys-Jurczenko oraz Julia Kościelna wraz ze swoimi pomocami: Zofią Pękowską, Marzenną Belczarz, Martą Fiebig, Anżeliką Sypniewską, Małgorzatą Sztor pięknie przygotowały swoich wychowanków, którzy recytowali wiersze oraz śpiewali, a nawet pod wpływem chwili pokazali swoje umiejętności taneczne.

Wyrazy uznania oraz piękne życzenia dzieci usłyszały od dyrektor placówki Sylwii Sułek-Balcerzak, a także Burmistrza Gminy Żmigród Roberta Lewandowskiego, którzy wręczyli dzielnym przedszkolakom dyplomy i upominki. Również rodzice gorąco dziękowali wychowawczyniom za czas, jaki poświęciły ich dzieciom, a także miłość, jaką je obdarzyły. Wzruszeń nie było końca!

My także składamy serdeczne gratulacje organizatorom oraz samym występującym. Życzymy również wspaniałego wejścia w życie ucznia szkoły podstawowej. Tymczasem, zachęcamy do oddania się bezpiecznym, wakacyjnym przyjemnościom!

Edyta Grzybkowska

spis treści

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.