nr 08 (320)   sierpień 2018

Z pamiętnika Stowarzyszenia "Źródło Natury"

05.06.2018 r. Nasze stowarzyszenie odwiedziły dzieci ze Szkoły Podstawowej Wrocław - Kiełczów, które obchodziły w swojej szkole „Rok przyrody”. Cieszymy się, że w tak ważne święto wybrały na wycieczkę Szlak Rudobarycki , aby obejrzeć rośliny, krzewy, drzewa, zwierzęta oraz ptaki. Ta placówka oświatowa odwiedza nas 2/3 razy do roku. Uczestnicy byli bardzo zadowoleni z pobytu u nas.

08.06.2018 r. Zorganizowaliśmy po raz pierwszy wspólnie ze Szkołą Podstawowa w Radziądzu „Dzień rodziny” w Rudzie Żmigrodzkiej. Po powitaniu uczniowie zaprezentowali wspaniały występ artystyczny. Następnie udaliśmy się na Szlak Rudobarycki. Nie zabrakło poczęstunku w postaci grilla oraz tradycyjnego pieczenia ciasta na patyku. Było tak miło i wesoło, że czas upłynął nam bardzo szybko. Życzymy wszystkim spotkań w tak przyjemnej atmosferze.

12.06.2018 r. Tego dnia odwiedziła nas Szkoła Podstawowa ze Żmigrodu. Uczniów zaprosiliśmy na wycieczkę Szlakiem Rudobaryckim. Dzieci rozwiązywały łamigłówki, zagadki, układały zdjęcia, odgadywały nazwy drzew, warzyw i ptaków. Nie obyło się bez poczęstunku. Zadowoleni goście odjeżdżając, zapowiedzieli swoją kolejną wizytę. Jesteśmy szczęśliwi, że dzieciom podoba się czas spędzony w naszym towarzystwie.

Stowarzyszenie Źródło Natury

spis treści

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.