nr 08 (320)   sierpień 2018

Współpraca z Dolnośląskim Funduszem Rozwoju nawiązana!

1 zdjęcieGmina Żmigród pozyskała nowego partnera w działaniach, tym razem w obszarze rozwoju przedsiębiorczości. 28 czerwca br. Burmistrz Gminy Żmigród Robert Lewandowski podpisał list intencyjny o współpracy z Dolnośląskim Funduszem Rozwoju.

Dolnośląski Fundusz Rozwoju jest spółką samorządową działająca od 2012 roku, której jedynym wspólnikiem jest Województwo Dolnośląskie. To wyspecjalizowana regionalna instytucja finansowa, której celem jest zbudowanie na Dolnym Śląsku trwałego wieloletniego sytemu finansowania mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw.

Na spotkanie w dniu 28 czerwca br. zostali zaproszeni przedsiębiorcy z terenu gminy Żmigród. Przedstawiciele DFR zaprezentowali możliwości pomocy mikro, małym i średnim przedsiębiorstwom. Następnie prezes zarządu Marek Ignor oraz burmistrz Robert Lewandowski uroczyście podpisali list intencyjny o współpracy. Po części oficjalnej przystąpiliśmy do luźnej rozmowy, gdzie przedstawiciele DFR odpowiadali na pytania gości.

Mamy nadzieję, że ta współpraca zaowocuje i żmigrodzcy przedsiębiorcy rozwiną swoje skrzydła.

Edyta Grzybkowska

spis treści

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.