nr 08 (320)   sierpień 2018

Żmigrodzianie obradują w stylu kawiarnianym

1 zdjęcieOpinia mieszkańców Gminy Żmigród jest niezwykle ważna w działaniach samorządu. Dlatego też istotne jest organizowanie spotkań, w których każdy może wyrazić swoją opinię czy sugestie. Takie właśnie spotkanie w formie Kawiarenki Obywatelskiej odbyło się 3 lipca br.

Przybyłych gości przywitał Andrzej Wiewióra prezes Stowarzyszenia Na Rzecz Integracji Społecznej Św. Jadwigi Śląskiej. Przedstawił on krótko najważniejsze działania w ramach Żmigrodzkich Obchodów 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę, działania, w jakie należy włączyć społeczeństwo.

Następnie głos zabrała moderator dr Agata Bulicz, która poprowadziła dalszą częścią spotkania. Uczestnicy w formie warsztatów zajęli się rozwojem i znaczeniem turystyki dla Gminy Żmigród. Połączeni w grupy zdefiniowali nasze mocne strony, które zdecydowanie warto ująć w tworzeniu oferty turystycznej.

Spotkania w stylu kawiarnianym przynoszą wiele pomysłów i wniosków. Przed obywatelami jeszcze cztery spotkania, na które serdecznie zapraszamy.

Edyta Grzybkowska

spis treści

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.