nr 08 (320)   sierpień 2018

Psigród zaprasza!

5 zdjęćProjekt zagospodarowania terenu przy Sąsiecznicy jest w trakcie odbiorów. Wspaniałą wiadomością dla mieszkańców Gminy Żmigród jest oddanie do użytku placu zabaw dla psów o nazwie „Psigród”.

Żmigrodzka kraina psa cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, o jej dostępność i termin otwarcia dopytywało wielu mieszkańców. Od 24 lipca br. Psigród został oficjalnie oddany do użytku.

- Psigród to unikatowe miejsce w naszej gminie. Jest wspaniałym elementem ogrodów bioróżnorodności przy Sąsiecznicy, które są idealne na spacery nie tylko dla rodzin, ale także dla naszych czworonożnych przyjaciół. Mamy nadzieję, że plac będzie długo i należycie służył naszym mieszkańcom i oczywiście ich pupilom - mówi burmistrz Robert Lewandowski.

Na placu znajduje się wiele urządzeń zabawowych, w tym m.in.: szałas, tunel do przejścia, kładka, platforma, czy płotki. Dodatkowo zainstalowany został kosz z „psim pakietem”.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania Psigrodu!

Edyta Grzybkowska

spis treści

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.