nr 09 (321)   wrzesień 2018

Gmina Żmigród BLISKO mieszkańców!

1 zdjęcieWszyscy potrzebujemy informacji, chcemy szybko wiedzieć o nadchodzących niebezpieczeństwach związanych z gwałtownymi zmianami pogody, o zmianach w dostawie prądu i wody, czy nawet o nadchodzących imprezach, wydarzeniach sportowych. Bywają również sytuacje, że chcemy skontaktować się z Urzędem Miejskim, zadać pytanie, wyrazić swoje zdanie, sugestię lub przekazać informację.

Gmina Żmigród wychodzi naprzeciw potrzebom mieszkańców, dlatego stworzyliśmy wiele kanałów, którymi mogą się Państwo z nami skontaktować:

WIZYTA W URZĘDZIE, do której Państwa serdecznie zapraszamy. Urząd Miejski w Żmigrodzie mieści się na Placu Wojska Polskiego 2-3. W Punkcie Informacyjnym pracownik udzieli Państwu pomocy i skieruje na rozmowę do odpowiedniego pracownika.

KONTAKT LISTOWNY, z którego mogą Państwo skorzystać za pomocą Poczty Polskiej lub mogą Państwo również przynieść list, zaadresowany do odpowiedniego referatu bądź pracownika, i zostawić go w Punkcie Informacyjnym. Oczywiście zostanie udzielona Państwu odpowiedź.

KONTAKT TELEFONICZNY
zapewni Państwu bezpośrednią rozmowę z odpowiednim pracownikiem. Wystarczy zadzwonić pod nr telefonu 71 385 30 50, poczekać na połączenie z sekretariatem, gdzie pracownik skieruje Państwa rozmowę do odpowiedniego działu. Mogą Państwo również skorzystać z informacji o odpowiednich numerach wewnętrznych do referatów UM, która znajduje się w zakładce „Urząd” na stronie www.zmigrod.com.pl.

KONTAKT MAILOWY
zapewni Państwu bezpośrednią korespondencję z pracownikiem. Adresy skrzynek mailowych znajdą Państwo w zakładce „Urząd” na stronie www.zmigrod.com.pl.

TRADYCYJNY SMS
obejmuje wyłącznie otrzymywanie krótkich komunikatów od UM, dotyczących najważniejszych wydarzeń w Gminie Żmigród, np. ostrzeżeń meteorologicznych.

APLIKACJA BLISKO
skierowana jest do posiadaczy telefonów typu smartfon z systemem Android i iOS, dzięki niej otrzymują Państwo informacje o wydarzeniach w Gminie Żmigród, ostrzeżeniach, jak i informacjach o wydarzeniach kulturalnych. Dodatkowo aplikacja posiada możliwość skontaktowania się z UM za pomocą funkcji „Napisz do nas”. W takiej wiadomości mogą Państwo załączyć zdjęcie, pokazujące np., awarię.

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE obejmują portale Facebook, Instagram, Twitter. To właśnie tutaj publikowane są na bieżąco najważniejsze informacje. Za pomocą mediów mogą się Państwo z nami bardzo szybko skontaktować w wiadomościach prywatnych.

Wielu z Państwa chciałoby porozmawiać bezpośrednio z Burmistrzem Gminy Żmigród Robertem Lewandowskim. W tym celu uruchomiliśmy skrzynkę mailową listydoburmistrza@zmigrod.com.pl. To właśnie tutaj mogą Państwo kierować swoje sugestie oraz zapytania, na które włodarz udzieli odpowiedzi. Burmistrz przyjmuje także interesantów w środy (14:00-16:00) oraz piątki (9:00-11:00).

Czekamy na Państwa! Jest wiele rzeczy, które chcielibyście nam przekazać, o które chcielibyście zapytać. Zapraszamy do kontaktu.

Edyta Grzybkowska

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.