nr 09 (321)   wrzesień 2018

Święto Policji w Trzebnicy

1 zdjęcie30 lipca br. o godz. 10:00 rozpoczęły się obchody Święta Policji w Starostwie Powiatowym w Trzebnicy.

Na początku policyjnego święta zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu insp. dr Andrzej Łuczyszyn dokonał aktu mianowania na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Trzebnicy mł. insp. Adama Jędryszczaka.

Następnie podczas uroczystości akty mianowania na wyższe stopnie policyjne otrzymało 18 policjantów pełniących służbę na terenie powiatu trzebnickiego, w tym 4 z Komisariatu Policji w Żmigrodzie w korpusie aspirantów na stopień aspiranta- mł.asp. Bogumiła Niwczyk, zaś w korpusie podoficerów na stopień sierżanta - st.post. Franciszek Rześko, st.post. Nikodem Bartkowiak., st.post. Rafał Tobolski.

Ponadto Burmistrz Gminy Żmigród Robert Lewandowski ufundował nagrodę pieniężną za bardzo dobre osiągnięcia w służbie dla wyróżnionych funkcjonariuszy z KP w Żmigrodzie asp. Marcinowi Horbikowi i mł.asp. Pawłowi Gołdynowi.


Na koniec wyrazy uznania dla wkładanego wysiłku i trudu podczas pełnienia służby przekazał zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu insp. dr Andrzej Łuczyszyn.

Wszystkim awansowanym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, by pełna wyrzeczeń służba była nie tylko obowiązkiem, ale źródłem satysfakcji.

Marcelina Halikowska

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.