nr 09 (321)   wrzesień 2018

Żmigrodzcy dzielnicowi realizują zadania priorytetowe dla rejonu

Dzielnicowi Komisariatu Policji w Żmigrodzie od 1 lipca prowadzą działania w ramach opracowanych półrocznych planów działań priorytetowych dla swoich rejonów służbowych. Plan działań powstaje na podstawie konsultacji z mieszkańcami, debat społecznych, zgłoszeń w Krajowej Mapie Zagrożenia Bezpieczeństwa oraz bieżącej analizy zagrożeń. Co znajduje się w takim planie?

Jednym z dzielnicowych pracujących na terenie gminy Żmigród jest mł. asp. Paweł Gołdyn. Jak sam powiedział, dużym problemem w naszym mieście w ostatnim czasie jest zaśmiecanie i niszczenie mienia na terenie Szkoły Podstawowej przy ul. Stefana Batorego w Żmigrodzie i Ogródka Jordanowskiego przy ul. Wrocławskiej oraz na terenie Ogrodów Bioróżnorodności. Dlatego też za cel w swych działaniach na bieżące półrocze, przyjął obchody i kontrole w zagrożonym rejonie, rozmowy z mieszkańcami.

Natomiast sierż. szt. Tomasz Bielecki oraz asp. Marcin Horbik za priorytet swoich działań wzięli działania mające na celu zmniejszenie ilości popełnianych wykroczeń, polegających na spożywaniu alkoholu na terenie gminy Żmigród. W związku z powyższym dzielnicowi będą prowadzili szereg działań: obchody i kontrole w zagrożonym rejonie, rozmowy z mieszkańcami i sołtysami, rozmowy z właścicielami sklepów i instruowanie o sposobach przeciwdziałania zagrożeniom, współpracę z Gminną Komisją ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz rozwieszanie profilaktycznych ulotek.

Mając powyższe na uwadze, zwracamy się z prośbą do mieszkańców gminy Żmigród o włączenie się do współpracy z dzielnicowymi w zakresie wskazanych zagadnień. Wszelkie propozycje współpracy oraz uwagi prosimy kierować bezpośrednio do dzielnicowego:

DZIELNICOWY: asp. Marcin Horbik
telefon służbowy: (71) 385-30-07, tel. kom. służb. 797 306 303,
e-mail: dzielnicowy.zmigrod2@trzebnica.wr.policja.gov.pl

DZIELNICOWY: sierż. szt. Tomasz Bielecki
telefon służbowy: (71) 385-30-07, tel. kom. służb. 797 306 302,
e-mail: dzielnicowy.zmigrod3@trzebnica.wr.policja.gov.pl

DZIELNICOWY: mł.asp. Paweł Gołdyn
telefon służbowy: (71) 385-30-07, tel. kom. służb. 797 306 301,
e-mail: dzielnicowy.zmigrod2@trzebnica.wr.policja.gov.pl

Joanna Czajkowska

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.