nr 09 (321)   wrzesień 2018

Siatkarska powtórka z rozrywki

1 zdjęcieW rozegranym w piątek 27.07.2018 r. Nocnym Turnieju Piłki Siatkowej Plażowej o Puchar Burmistrza Gminy Żmigród Roberta Lewandowskiego tryumfowała para Mateusz Butrak i Mateusz Płaneta. Tym samym załoga ta powtórzyła swój sukces sprzed roku.

W tegorocznym nocnym graniu udział wzięło 7 par, w tym jedna mieszana. Turniej był rozgrywany na boisku do siatkówki plażowej, znajdującym się na terenie żmigrodzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
O godz. 19.30 rozpoczął się pierwszy mecz, a rywalizacja trwała aż do godz. 2.00. Zawody rozgrywano systemem brazylijskim i drugi przegrany mecz danej drużyny powodował jej eliminację z dalszych rozgrywek. Jak się okazało po 13 rozegranych meczach najlepszy okazał się duet Mateusz Butrak i Mateusz Płaneta. Ta sama para tryumfowała również przed rokiem. Co ciekawe, w wielkim finale również walczyła z drużyną Mateusza Cichosza i Marka Wieczorek. W uroczystej dekoracji wszystkich udział wziął prezes siatkarskiego Ognia Żmigród, który ufundował nagrody rzeczowe. Do zwycięzców powędrowały torby sportowe, a dla drugiego duetu piłka do siatkówki plażowej. Ponadto wszystkie ekipy otrzymały pamiątkowe medale oraz gadżety promocyjne Gminy Żmigród, a trzy najlepsze zespołu puchary. Kolejny nocny turniej siatkarski w Żmigrodzie odbędzie się za rok!

Końcowa klasyfikacja turnieju:
1. Mateusz Butrak/ Mateusz Płaneta 2. Mateusz Cichosz/ Marek Wieczorek 3. Mariusz Balaszczuk/Artur Nakonieczny 4. Maciej Buczek/Krystian Preus 6. Kamil Dąbrowicz/Michał Wałkiewicz 7. Marcin Maślankowski/ Andżelika Popów

Grzegorz Paryna

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.