nr 09 (321)   wrzesień 2018

Co słychać u podopiecznych ŚDS "Pałacyk"?

2 zdjęciaW mijającym miesiącu podopieczni i terapeuci z „Pałacyku” znów wykorzystali inwencje twórcze w organizowaniu swojego czasu, aby ten wakacyjny i niezwykle pogodny okres upłynął na kreatywnych wyjazdach i spotkaniach.

27 lipca uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Żmigrodzie brali udział w 18 Ogólnopolskim Przeglądzie Sztuki Współczesnej FORMA 2018- Przegląd Teatrów Domów Pomocy Społecznej w Rawiczu. Pełnoletność tego wydarzenia uświetniły występy artystów z całej Polski. Uczestnicy mieli okazję posłuchać solistów improwizatorów: Piotra Mełecha, Zbigniewa Chojnackiego, Wojtka Szczepanika; zobaczyć spektakle przygotowane przez: Teatr Biura Podróży, Teatr S, Teatr Kontrabanda; wziąć udział w warsztatach, wystawach i pokazach filmowych.

Z kolei 25 lipca w ramach Dnia Konkursu, organizowanego raz w miesiącu w ośrodku, odbył się Konkurs Muzyczny.

Podczas sierpniowego miesiąca w ośrodku trwały przygotowania do Ogólnopolskich Konkursów Plastycznych oraz wystawy, organizowanej z okazji Żmigrodzkich Obchodów 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Joanna Czajkowska

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.