nr 10 (322)   październik 2018

Otworzyliśmy nową drogę rowerową!

22 września 2018 r. nastąpiło oficjalne otwarcie nowej drogi rowerowej w Gminie Żmigród. Co za tym idzie? Tak, w naszej gminie pojawiło się kolejne miejsce do uprawiania aktywnego wypoczynku i rekreacji. Wydarzenie to było szczególne, ponieważ wpisało się w obchody I Dnia bez Samochodu w Dolnośląskiej Krainie Rowerowej.

Świętowanie rozpoczęliśmy tuż po godzinie 14.00, gdzie Burmistrz Gminy Żmigród Robert Lewandowski w towarzystwie Członka Zarządu Województwa Dolnośląskiego Jerzego (...)
więcej >>>

Żmigrodzki Festiwal Karpia i Lasu

(...)
więcej >>>

Szanowni Państwo, Drodzy Żmigrodzianie!

Jeszcze niedawno byliśmy w wakacyjnym nastroju, a teraz czas na powitanie pięknej, złotej, polskiej jesieni! I chociaż czasami nie rozpieszcza nas pogodą, to mam nadzieję, że zdążycie jeszcze w tym sezonie przejechać się naszą nową ścieżką rowerową, którą otworzyliśmy 22 września podczas Dnia Bez Samochodu. Serdecznie dziękuję za tak liczną obecność i wspólną zabawę w tym wyjątkowym dniu!

Nie sposób wymienić wszystkich, którzy przyczynili się do tego, że mogliśmy w tak fantastyczny, (...)
więcej >>>

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.