nr 02 (325)   luty 2019

 

Żmigrodzianie z otwartym sercem dla WOŚP

W Żmigrodzie 27. Finał WOŚP odbywał się przez trzy dni. Mieszkańcy całej gminy ponownie pokazali, że potrafią się jednoczyć i wspólnie pomagać, co udowodnili nowym rekordem!

Finał WOŚP rozpoczął się już w piątek rockowymi koncertami w Domu Kultury. Na scenie pojawiły się cztery zespoły wśród których największą popularnością cieszył się Strain. Oprócz tej wrocławskiej kapeli w której na perkusji gra żmigrodzianin Natan Żakowicz wystąpili Penkniety Jesz, Luźna Grupa Artystyczna oraz (...)
więcej >>>

Świąteczne Granie dla Julki i Patrycji

6 stycznia 2019 r. w Żmigrodzkim Ośrodku Kultury odbyła się akcja charytatywna „Świąteczne Granie dla Julki i Patrycji”. Celem akcji była bezinteresowna pomoc bohaterkom Żmigrodzkiego Balu Smoka - Julce Górnackiej i Patrycji Horoszkiewicz.

„Świąteczne Granie” zostało zainicjowane przez radę rodziców, dyrekcję, nauczycieli i uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Żmigrodzie, przy współpracy z Urzędem Miejskim w Żmigrodzie oraz Zespołem (...)
więcej >>>

Nagroda w XVIII Edycji Akcji Góra Grosza

10 stycznia 2019 r. Szkołę Podstawową im. ks. Jana Twardowskiego w Powidzku odwiedzili niezwykli goście- dyrektor Hanna Jenaszewska wraz z wychowawcą z Domu dla Dzieci Towarzystwa Nasz Dom we Wrocławiu. Cel ich wizyty był zaskakujący dla wszystkich. A mianowicie nasza szkoła, jako jedyna w województwie dolnośląskim, zdobyła nagrodę w XVIII Edycji Góra Grosza.

W zeszłorocznej edycji udało nam się zebrać ponad 2700 złotych. Dzięki tak dużej zebranej kwocie otrzymaliśmy nagrodę (...)
więcej >>>

spis treści

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.