nr 03 (326)   marzec 2019

 

Żmigrodzki karnawał ze sportem w roli głównej

W sobotę 23 lutego w żmigrodzkim domu kultury odbył się X Bal Karnawałowy połączony z Galą Sportu. Podczas uroczystości rozdano stypendia sportowe Burmistrza Gminy Żmigród Roberta Lewandowskiego dla 15 zawodników. Dodatkowo do trzech sportowców powędrowały nagrody specjalne. Z kolei Kapituła Żmigrodzkiej Gali Sportu przyznała 9 nagród w sześciu kategoriach.

Sobotnia noc karnawałowa w żmigrodzkim Domu Kultury była wyjątkowa i to z kilku powodów. Oprócz samej zabawy tanecznej, którą (...)
więcej >>>

Małgorzata Matusiak starostą

Małgorzata Matusiak została wybrana przez Zarząd Powiatu Trzebnickiego na starostę. Pełni tę funkcję od listopada 2018 roku. Jest jedną z dwóch kobiet starostów na Dolnym Śląsku. Dziś rozmowa o roli kobiety nie tylko w polityce samorządowej.

WŻ:Pani starosto, jest pani w historii pierwszą kobietą na stanowisku starosty Powiatu Trzebnickiego.

MM: Pół żartem, pół serio można by powiedzieć, że trzeba było czekać aż 20 lat, aby po raz pierwszy kobieta objęła zaszczytną (...)
więcej >>>

Gala wręczenia stypendiów starosty

18 lutego 2019 roku w Ośrodku Kultury w Obornikach Śląskich rozpoczęła się gala wręczenia stypendiów starosty powiatu trzebnickiego. Była to uroczystość, której inicjatorem była starosta powiatu trzebnickiego - Małgorzata Matusiak.

Na spotkanie zaproszeni zostali wszyscy przedstawiciele władz wykonawczych i stanowiących powiatowych i gminnych z burmistrzem Obornik Śląskich Arkadiuszem Poprawą w roli gospodarza tego przedsięwzięcia, a także dyrektorzy jednostek oświatowych i (...)
więcej >>>

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.