nr 04 (327)   kwiecień 2019

Zwykłe słowa DZIĘKUJEMY to za mało...

5 zdjęć22 marca br. w podziemiach ruin żmigrodzkiego zamku, zostało zorganizowane specjalne spotkanie dla darczyńców XI Charytatywnego Balu Smoka. Podczas uroczystości burmistrz Robert Lewandowski wręczył oficjalne podziękowania, dla wszystkich, którzy wsparli przedsięwzięcie. Na naszej scenie, z krótkim programem artystycznym, znakomicie zaprezentowała się Izabela Możdżeń oraz Sebastian Frąckowiak.

W tym roku ponownie mieliśmy wyjątkową sytuację, ponieważ bohaterkami balu były dwie osoby: Julia Górnacka i Patrycja Horoszkiewicz. Dwie wspaniałe dziewczynki, które od urodzenia zmagają się z chorobami. Dzięki Państwa hojności, mogliśmy pomóc naszym żmigrodziankom i przekazać środki na ich rehabilitację oraz leczenie. Środki te, nie tylko często odmieniają życie, ale także dają nadzieję na lepsze jutro. To w głównej mierze dzięki nieocenionej pomocy darczyńców nasza akcja charytatywna ma sens. Łącznie zebraliśmy aż 55 821,42 zł! Po raz kolejny udowodniliśmy, że Żmigrodzianie nie zostawiają Żmigrodzian w potrzebie. DZIĘKUJEMY!

Martyna Marzec

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.