nr 04 (327)   kwiecień 2019

Panie hucznie świętowały Dzień Kobiet

1 zdjęcieRadośnie, dostojnie i w przesympatycznej atmosferze świętowały 8 marca panie w Żmigrodzie. Jak co roku, na zaproszenie pani Bożeny Żołnierowicz- Przewodniczącej Miejsko-Gminnej Rady Kobiet, przybyły przedstawicielki płci pięknej na spotkanie, którym uczczono ten wyjątkowy dzień.

Głównym Punktem Programu był koncert Zespołu IM Fanki Tim, w którym Izabela Możdżeń w przepiękny sposób wykonała utwory znanych wokalistów. Usłyszeliśmy m.in. tak znane utwory jak: „Przetańczyć z Tobą chcę całą noc”, „Radość z najpiękniejszych lat”, „Wariatka”, „Madonno” czy „Kołysanka dla synka” Anny Jantar.

Po tej niezwykłej uczcie muzycznej nadszedł czas na życzenia, które złożyła Małgorzata Matusiak-Starosta Powiatu Trzebnickiego, Grzegorz Terebun- wicestarosta, a także Robert Lewandowski - Burmistrz Gminy Żmigród oraz Zdzisław Średniawski - zastępca Burmistrza Gminy Żmigród oraz przedstawiciele Krajowego Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych .

Następnie wzniesiono toast i odśpiewano 100 lat. Muzyczne emocje w drugiej części spotkania zapewnił Zespół Klubu Seniora „Humorek”.

Wioletta Owczarek

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.