nr 04 (327)   kwiecień 2019

Garnitury zrzucili i dla kobiet zaśpiewali

2 zdjęciaW sobotę 9.03.2019 r. odbył się wyjątkowy koncert z okazji Dnia Kobiet pt.: „Garnitury zrzucają i dla kobiet śpiewają II” czyli żartobliwe poświęcenie, znanych lokalnych działaczy dla kobiet. W tym roku królowało hasło „Dancing Show". Sala widowiskowa Zespołu Placówek Kultury zamieniła się w prawdziwą dancingową imprezę i wypełniła po brzegi, a oklaskom nie było końca. Był to musical z udziałem osób, które na co dzień pełnią ważne funkcje, a tego dnia na scenie wcieliły się w inną, bardziej dancingową wersję siebie. Podczas tegorocznej edycji w koncercie wzięło udział bardzo dużo osób, których całkowicie nie spodziewała się widownia. Przedstawiciele władz samorządowych: Robert Lewandowski Burmistrz - Gminy Żmigród, Małgorzata Matusiak - Starosta Powiatu Trzebnickiego, Paweł Oleś - Radny Powiatu Trzebnickiego.

Parafia Trójcy Świętej w Żmigrodzie: Ksiądz Proboszcz Romuald Paszczuk.

Dyrektorzy Jednostek Budżetowych Gminy Żmigród: Robert Grabkowski - Dyrektor Zespołu Placówek Kultury w Żmigrodzie, Marta Możdżeń - Kłos - Dyrektor Gminnego Żłobka i Kierownik Placówki Wsparcia Dziennego w Żmigrodzie, Ewelina Kondracka - Dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Żmigrodzie, Edyta Ziętkiewicz - Kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy Pałacyk w Żmigrodzie.

Przedstawiciele Ochotniczej Straży Pożarnej w Żmigrodzie: Mariusz Krzesak, Tomasz Kędzierski, Artur Pelczar.

Przedstawiciele Komisariatu Policji w Żmigrodzie:
Aspirant Michał Jakubowski - Kierownik Prewencji, Młodszy aspirant Paweł Gołdyn - Dzielnicowy, Sierżant Nikodem Bartkowiak.

Przedstawiciele Sportowców:
Aleksander Wroński - Przewodniczący Powiatowego Zrzeszenia LZS, Grzegorz Paryna - Specjalista ds. Sportu i rekreacji w Zespole Placówek Kultury w Żmigrodzie, Marek Bienias - trener personalny, aktor Teatru 48.

Zespół City Band: Sebastian Frąckowiak, Dariusz Skiba, Krzysztof Szubert, Tomasz Kędzierski, Robert Stefanowski, Izabela Możdżeń - pomysłodawczyni wydarzenia, trener wokalny oraz Zespół Wokalny Stars of Melody.

Obsługa Techniczna:
Jacek Gawlicz, Tomek Wasilewski, Dorian Morski.

Wszyscy trenowali przez dwa miesiące. Na początku stycznia zaproszeni goście indywidualnie szlifowali swoje umiejętności wokalne pod okiem Izabeli Możdżeń oraz Krzysztofa Szuberta. Następnie rozpoczęły się długie próby na scenie z zespołem City Band grającym muzykę na żywo oraz chórem dzieci z zespołu Stars of Melody. Podczas koncertu wysłuchaliśmy hitów z repertuaru m.in. Krzysztofa Krawczyka, Zbigniewa Wodeckiego, Maryli Rodowicz jak i zespołu Perfect czy legendarnego Lombardu. Całe wydarzenie patronatem medialnym objęła Telewizja Wzgórz Trzebnickich. I tak oto muzyczny musical z udziałem żmigrodzkich działaczy stał się wyjątkowo rozpoznawalnym wydarzeniem kulturalnym, który już na stałe wpisał się w kalendarz imprez na których warto być. Zapraszamy już za rok!

Izabela Możdżeń

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.