kalendarium

Kalendarium

Po raz drugi publikujemy zestawienie najważniejszych wydarzeń w naszej gminie. Rok 2014 za nami. Jaki to był rok? Dziś możemy go podsumować bez większych kłopotów, ale za parę lat...zapominamy bowiem szybko, czas pędzi, życie mija.

Dlatego nasze kalendarium ma być przyczynkiem do refleksji, jaki to był rok dla mnie, mojej rodziny, mojego miasta, mojej małej ojczyzny.

My-kronikarze Żmigrodu- mamy swoje zadnie na temat minionych dwunastu miesięcy. Bogactwo zdarzeń, ważne działania, lokalnych liderów odnotowaliśmy w kalendarium.

Ale też pokusiliśmy się o krótki, hasłowy spicz oddający naszym zdaniem to, co najbardziej zadziałało na mieszkańców miasta i gminy Żmigród.

Rok 2014 to rok wyborów samorządowych (wyborcy docenili burmistrza Lewandowskiego), nowego basenu i zjazdu burmistrza zjeżdżalnią, remontu wieży kościoła, ciągu dalszego rozkopywania miasta i zakończenia robót, wycinania i sadzenia drzew, pierwszaków 6-latków i nowego Dino. To także rok odmienionej diametralnie biblioteki miejskiej, rozpoczęcia działalności drugiego liceum i... tu niech każdy mieszkaniec gminy sam zdecyduje...

Kronikarze Żmigrodu
Elżbieta Kostecka i Paweł Becela

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.