nr 02 (231)   luty 2011

Szczerze z Patrycją Augustyniak- Seredyńską

Pani Patrycja Augustyniak - Seredyńska od urodzenia mieszka w Barkowie. Ma 25 lat. Od listopada 2010 roku jest radną Rady Miejskiej w Żmigrodzie. Ma wykształcenie wyższe pedagogiczne. Pracuje w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Barkowie jako referent administracyjny.
Jej rodzina to mąż Krzysztof. Urodziła się pod znakiem Bliźniąt. Interesuje się terapią pedagogiczną.


Rodzicom zawdzięczam...przede wszystkim wychowanie, pomoc w każdej sytuacji bez względu na trudności oraz wykształcenie.


Ze szkoły do dziś pamiętam... Panią profesor z liceum, która uczyła biologii. Była bezwzględnie wymagająca, ale przy tym bardzo wyrozumiała.


Pierwsze zarobione pieniądze wydałam... na kurs prawa jazdy i uważam to za fantastyczną inwestycję. Nie wyobrażam sobie teraz życia bez prawa jazdy, tym bardziej, że komunikacja jest bardzo utrudniona, jeżeli mieszka się na wsi.


Niepodważalna zasada w moim życiu to... żyć tak, abym nie musiała niczego żałować.


Najbardziej cenię ludzi za... pracowitość i szczerość.

Cecha charakteru, której nie lubię najbardziej... Najbardziej nie lubię obrażalstwa, nic tak mnie nie denerwuję jak obrażanie się. Ludzie powinni wyjaśniać sobie wszystkie nieporozumienia, ale niestety nie zawsze tak jest.


Mój sposób na stres... Rzadko kiedy odczuwam stres. Myślę, że jestem człowiekiem odpornym na stres.

W wolnych chwilach... staram się spędzać czas z bliskimi, którzy są najważniejszymi ludźmi w moim życiu.


Ja w kuchni... codziennie się uczę i staram się naśladować w tym moją babcię, która jest najlepszą kucharką.


Moje niezrealizowane marzenie... to ukończyć studia prawnicze, które zawsze mnie fascynowały, jednak ze względów osobistych musiałam je przerwać i zmienić kierunek studiów. Jednak mam nadzieję, że jeszcze kiedyś uda mi się zrealizować to marzenie.

W czasie najbliższych wakacji... mam nadzieję na odpoczynek nad Morzem Bałtyckim.

Jako radna zamierzam... zrealizować oczekiwania moich wyborców. Równocześnie zdaję sobie sprawę, że nie wszystko uda się zrobić od razu i nie wszystkim uda mi się dogodzić. To są moje początki w samorządzie, dlatego staram się słuchać ludzi i wyciągać wnioski z wszelkich podpowiedzi, które są dla mnie bardzo istotne i pożyteczne.

Żmigród to... przepiękne miasto, które potrzebuje jeszcze wiele wysiłku i pracy, aby mogło się o nim mówić, że jest miastem, z którego inne powinny brać przykład.

Opr. eco

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.