nr 11 (311)   listopad 2017

Październik – miesiąc poświęcony różańcowi

Maryja jest Królową Polski, przez całe pokolenia opiekuje się nami, w krytycznym momentach historii zawsze była przy nas, a my przy niej. Jako ratunek dla świata Matka Boża wskazuje na modlitwę różańcową.

W święto Matki Bożej Różańcowej na zakończenie obchodów 100. rocznicy objawień fatimskich, Polacy zebrali się na granicach kraju, by modlić się o ratunek dla swojej Ojczyzny i świata.

Nasza parafia również uczestniczyła w modlitwie wyjeżdżając do Karpacza, gdzie pośród innych pielgrzymów, wraz ze s. Stefanią, podjęta modlitwę różańcową, która już sama w sobie była narodowym nabożeństwem „I sobót|”.

ZOSTAŃMY APOSTOŁAMI NIEPOKALANEGO SERCA MARYI.

Wspólnota „Różaniec do Granic” zaprasza wszystkich pielgrzymujących do Karpacza oraz wszystkich chętnych parafian do modlitwy różańcowej w każdą pierwszą sobotę miesiąca, pół godziny przed rozpoczęciem nabożeństw, aby zadość czynić prośbie Matki Bożej Fatimskiej.


Kontynuujcie udział w tych nabożeństwach, wbrew światu i wbrew wszelkim trudnościom.

Stowarzyszenie Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo

spis treści

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.