nr 08 (320)   sierpień 2018

Radziądz tryumfował w Niezgodzie!

Pięć drużyn, wspaniała rywalizacja oraz piłkarskie emocje! W Niezgodzie po raz kolejny odbył się Turniej Piłki Nożnej, którego organizatorem było Stowarzyszenie „Nasza Wieś Niezgoda” z prezesem Dariuszem Gierusem na czele.

Turniej Piłki Nożnej w Niezgodzie odbywa się corocznie w pierwszą sobotę lipca, w tym roku było to szczęśliwa 7! Na boisku sportowym pojawiło się pięć drużyn: Stabłowice, Radziądz, Kaszyce, Niezgoda I oraz Niezgoda II, których przywitali Burmistrz Gminy Żmigród Robert Lewandowski oraz prezes stowarzyszenia Dariusz Gierus.

Uczestnicy rywalizowali systemem „każdy z każdym”. Do ostatnich chwil czekaliśmy na rozstrzygnięcie rozgrywek! Pomimo ogromnego zaangażowania zwycięzca mógł być tylko jeden. III miejsce przypadło Stabłowicom, II miejsce powędrowało do Kaszyc, a I miejsce do Radziądza! Serdeczne podziękowania oraz ukłony kierujemy do Niezgody, która dzielnie walczyła i wystawiła dwie drużyny, w tym jedną oldboyów. Piękne statuetki oraz medale przekazano w ręce triumfatorów. Organizatorzy przewidzieli także wyróżnienia indywidualne. Najlepszym bramkarzem okazał się goalkeeper Radziądza Marcel Skrzypek, najlepszym strzelcem natomiast Jakub Wolski z Kaszyc.

- Turniej Piłki Nożnej w Niezgodzie jest przykładem wspaniałej integracji lokalnej społeczności. Jak z każdym rokiem, uczestnicy turnieju dostarczyli nam dawki piłkarskich emocji. Serdecznie gratuluję wszystkim uczestnikom umiejętności piłkarskich oraz podjęcia rywalizacji, a nie dla każdego było to łatwe. Gratuluję także organizatorom kolejnego, świetnego wydarzenia! - powiedział burmistrz Robert Lewandowski.

Koniec rozgrywek przyniósł początek zabawy tanecznej. Goście we wspaniałych nastrojach bawili się do białego rana!

Edyta Grzybkowska

spis treści

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.