nr 08 (320)   sierpień 2018

Maraton na Raty po raz szósty!

Kolejny etap Żmigrodzkiego Maratonu na Raty upłynął biegaczom w słonecznej pogodzie, wśród wspaniałych krajobrazów Zespołu Pałacowo - Parkowego oraz niesamowitej atmosfery.

Ze względu na wysokie temperatury, bieg rozpoczął się o godz. 9.00. Z prośbą o zmianę godziny sami uczestnicy zwrócili się do prezesa Klubu Biegacza „Sukces” Roberta Grabkowskiego. Tradycyjnie tego dnia byli z nami pracownicy Informacji Turystycznej „Baszta” Żmigród oraz firma Sonko - Dbaj o siebie!, która zadbała o zdrowe przekąski dla biegaczy.

Kto królował podczas szóstego spotkania? Wśród mężczyzn Arkadiusz Komorowski (Athletics Team Prusice) z czasem 16:48 , wśród kobiet natomiast Aneta Kosarzycka (Klub Biegacza „Sukces”) z czasem 20:18.

Po wysiłku przyszedł czas na regenerację. Wyspa wypełniła się biegaczami, którzy pochłonięci rozmowami korzystali z oferowanego poczęstunku.

15 lipca upłynął więc w Żmigrodzie ponownie na sportowo. Na siódmy etap maratonu zapraszamy 19 sierpnia. Do zobaczenia na starcie!

Edyta Grzybkowska

spis treści

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.