nr 08 (320)   sierpień 2018

Piknik MLS

1 zdjęcieOd września 2017 roku działa w Żmigrodzie Modern Language School, szkoła językowa, którą prowadzi anglista Grzegorz Adamowicz. Jak każda placówka edukacyjna nie tylko uczy, ale także tworzy swoje tradycje. Jedną z nich na pewno stanie się piknik na zakończenie roku szkolnego.

Pierwszy odbył się w sobotę 23 czerwca br., czyli dzień po zakończeniu roku w szkołach ogólnych. Posłużył do podsumowania roku szkolnego 2017/2018 w szkole językowej Modern Language School w Żmigrodzie. Miejscem wydarzenia była wyspa na stawach w Zespole Pałacowo- Parkowym w Żmigrodzie. Mimo nie najlepszej pogody, przybyło wielu uczestników kursów wraz ze swoimi rodzinami, przyjaciółmi oraz opiekunami. Podczas pikniku rozdane zostały certyfikaty, teczki oraz raporty umiejętności uczestników kursów.

Organizatorzy zadbali o stronę kulinarną wydarzenia i serwowali kiełbaski z grilla z domowymi dodatkami, owoce, zdrowe przekąski oraz napoje. Po grupowym zdjęciu przyszedł czas na niespodziankę w postaci występu animatorów.

Organizator wydarzenia oraz właściciel szkoły językowej Grzegorz Adamowicz liczy, że będzie to coroczna impreza w kalendarzu Modern Language School.

eco

spis treści

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.